Od starszego specjalisty do głównego specjalisty w wydziale współpracy i analiz/zespół pomorskiego o

  • Gdańsk, pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: niezbędne:
    - Wykształcenie wyższe lub średnie
    - Staż pracy: minimum 3 lata w przypadku wykształcenia wyższego, minimum 5 lat w przypadku wykształcenia średniego
    - Doświadczenie w realizacji badań społecznych lub badań rynku
    - Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
    - Posiadanie obywatelstwa polskiego, pełnej zdolności do czynności prawnych, nieposzlakowanej opinii oraz korzystanie z pełni praw publicznych, nie skazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
    dodatkowe:
    - Preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii, zarządzania lub nauk społecznych
    - Wiedza z zakresu działalności samorządu województwa i WUP
    - Wiedza z zakresu metodologii badań statystycznych
    - Doświadczenie w opracowywaniu raportów z badań i analiz statystycznych
    - Preferowana umiejętność posługiwania się oprogramowaniem do analizy danych (np. SPSS, Statistica, Stata, SAS)
    - Biegłość w posługiwaniu się j. angielskim w mowie i piśmie, min na poziomie B2
    - Prawo jazd kat. B. będzie dodatkowym atutem
    Preferowane kompetencje miękkie (fakultatywnie):
    - Predyspozycje analityczne
    - Umiejętność pracy w zespole
    - Umiejętności w zakresie wystąpień publicznych
    - Umiejętność redagowania tekstów
    - Samodzielność w poszukiwaniu informacji i krytyczna ocena źródeł.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 200 PLN
  • Opis wynagrodzenia: dodatek stażowy /zgodnie z Ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych/, dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastka /zgodnie z ustawą z dnia 12 grudnia 1997 r. o dodatkowym, wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek sfery budżetowej.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)