Spółdzielnia

Specjalista ds. handlu i exportu

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. importu i eksportu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Historia Spółdzielni „POKÓJ” sięga roku 1949. Firma prowadzi działalność w 2 obszarach: cukiernicznym i chemigraficzno-poligraficznym

Od początku swego istnienia firma zajęła się produkcją popularnych słodyczy, głównie „krówek” mających polski rodowód i stanowiących polską specjalność.

Zakład Chemigraficzno-Poligraficzny to producent wysokiej jakości tabliczek znamionowych z następujących materiałów: aluminium, cynk, mosiądz, stal nierdzewna. Zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju oznaczeń dla przemysłu. Świadczymy również usługi poligraficzne.

Historia Spółdzielni „POKÓJ” sięga roku 1949. Firma zajmuje się produkcją popularnych słodyczy, głównie „krówek” mających polski rodowód i stanowiących polską specjalność.

Zakres obowiązków

  • Bieżąca realizacja procesu sprzedażowego i zakupowego
  • prowadzenie kontaktów handlowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Działania posprzedażowe (mailowe, telefoniczne i bezpośrednie) na wybranych rynkach
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych, w tym pełnej obsługi dokumentowej sprzedaży i zakupów oraz ofert, w tym cenników na potrzeby obecnych i potencjalnych klientów w kraju i za granicą
  • Rozwijanie i budowanie długofalowych relacji z klientami zgodnie z celami firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych, raportowanie aktywności
  • Wdrażanie działań handlowych
  • Aktywna komunikacja oraz współpraca z poszczególnymi działami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, praca w dziale sprzedaży/zakupów w branży spożywczej mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Znajomość technik sprzedażowych
  • Zorientowanie na klienta, umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Nastawienie na rozwój, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie oraz wysoka komunikatywność
  • Dobra znajomość Pakietu Office
  • Doświadczenie w pracy na systemach CRM
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zorientowanej na dalszą ekspansję rynku rodzimego i zagranicznych

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • Świadczenia z ZFŚS,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Spółdzielnia "Pokój", ul. Legionów 52, 43-302 Bielsko-Biała, NIP: 5470048343
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Spółdzielnia "Pokój", ul. Legionów 52, 43-302 Bielsko-Biała, NIP: 5470048343zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)