Nauczyciel- zajęcia rewalidacyjne terapia integracji sensorycznej

  • Skawina, małopolskie pow. krakowski

Pedagog specjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika
  • Zawody: Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
  • Inne wymagania: Wymagane kwalifikacje:
    Studia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki oraz przygotowanie pedagogiczne,
    Studia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki oraz przygotowanie pedagogiczne, uprawnienia do diagnozy i terapii w zakresie SI (Terapii Integracji Sensorycznej).
    Studia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe uprawniające do pracy z uczniami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w tym z zespołem Aspergera.
    Certyfikat ukończenia kursów specjalistycznych między innymi: Integracji Sensorycznej SI (I i II st.), treningu umiejętności społecznych (TUS), terapia ręki (I i II st.),
    Dodatkowo:
    umiejętność współtworzenia i prowadzenia dokumentacji szkolnej ( IPET, WOPFU itp.),
    umiejętność współpracy w zespole,
    umiejętność zaangażowania w wykonywaną pracę oraz kreatywnego i indywidualnego podejścia do każdego ucznia,
    wysoka postawa etyczna,
    doświadczenie w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych będzie dużym atutem.
    Mile widziane:
    dodatkowe kursy w zakresie pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych,
    doświadczenie w pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu w tym z zespołem Aspergera
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie proporcjonalne do wymiaru etatu

    Podane wynagrodzenie dotyczy pełnego etatu

    Wynagrodzenie wg Karty Nauczyciela:
    1. dyplomowany - 5915,00 zł
    2. mianowany - 5057,00 zł
    3. początkujący (bez awansu zawodowego) - 4908,00 zł
    + dodatek za warunki pracy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)