Kelnerka w Ośrodku

Ośrodek Wczasowy "Hutnik"
  • Władysławowo, pomorskie pow. pucki

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Kelnerka/Kelner
Ośrodek Wczasowy „Hutnik” w Jastrzębiej Górze poszukuje osób zainteresowanych pracą kelnerki/kelnera w ośrodku, w terminie 26.06.2021r. – 31.08.2021r.
W tym przedziale zatrudniamy na min. 14 dniowe okresy.

Opis stanowiska:
Obsługa grup kolonijnych na posiłkach (śniadania, obiad, kolacje, podwieczorek), czynności porządkowe na stołówce – sala jadalna (podłogi, stoły, ogólna czystość sali jadalnej), czynności porządkowe na stanowisku kelnerskim (szafa z naczyniami itp.), inne czynności zlecone przez szefową kelnerek lub kierownika ośrodka.

Czas wykonywania zadania: zmiany, obsługa grup korzystających z posiłków Czynności wykonywane w systemie ciągłym – zadaniowym (poniedziałek – niedziela).

Wymagania

Osoby młode, uczące się, odpowiedzialne o schludnym wyglądzie, umiejętność działania w zespole, podstawowa znajomość obsługi kelnerskiej, książeczka zdrowia do celów sanitarnych - kontakt z żywnością, mile widziane doświadczenie.

Oferujemy

Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie (ryczałt), ubezpieczenie NNW, zwracamy koszty dojazdu.
Z osobami zostaje podpisana umowa zlecenie.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)