Mechanik wózków widłowych

T&T Peple and Work Group
  • Lubin, dolnośląskie pow. lubiński

Inżynier

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Lubin, Sieradz, Kostrzyn
Zadania:
- wykonywanie prostych napraw i przeglądów technicznych elektrycznych wózków widłowych
- analiza i rozwiązywanie problemów technicznych
- tworzenie raportów i dokumentacji
Oczekiwania:
- doświadczenie w zakresie napraw mechanicznych
- podstawowa wiedza i praktyka w zakresie mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki
- znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
- odpowiedzialność
Mile widziane:
- uprawniena UDT
- zezwolenia SEP
- znajomość wózków widłowych różnych marek

Oferujemy

- wynagrodzenie od 4000 zł/miesiąc brutto do 5200 zł/miesiąc brutto (w zależności od umiejętności) + premia kwartalna
- umowa o pracę
- grafik: poniedziałek-piątek 7:00-15:00/8:00-16:00
- szkolenia techniczne
- prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
- Karta Multi Sport
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)