Kucharz/Kucharka do pracy w restauracji

anna
  • Mielno, zachodniopomorskie pow. koszaliński

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Poszukujemy samodzielnego kucharza do pracy w restauracji a la'carte w Sarbinowie.

Zakres obowiązków

- dbałość o wysoką jakość serwowanych posiłków;
- przygotowywanie posiłków zgodnych z recepturą;
- dbałość o czystość kuchni i zaplecza.

Wymagania

- wykształcenie gastronomiczne (kucharz);
- doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz pasja do gotowania
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia;
- możliwość zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila, odpowiemy tylko na poważne propozycje współpracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 2002 ,Nr 101, poz. 923 ze zmianami, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)