Manager działu produkcji stolarki PCV

Winpower Spółka z o. o.
  • Kalisz, wielkopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Winpower Spółka z o. o. - producent okien i drzwi z PCV oraz aluminium, zainteresowana jest przyjęciem do pracy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Kalisz

Zadania:
- Kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym PCV
- Koordynowanie pracy podległego zespołu
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji technologicznej
- Nadzór nad technicznym przygotowaniem linii produkcyjnych
- Kontrola jakości wyrobów i procesu
- Dbałość o terminowość realizacji celów produkcyjnych
- Współpraca z Działem Logistyki w zakresie koordynacji dostaw
- Współpraca z Magazynem w zakresie kontroli stanów magazynowych materiałów produkcyjnych
- Wdrażanie nowych produktów i rozwiązań
- Udział w rekrutacji nowych pracowników

Wymagania

- Doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcji PCV min 3 lata
- Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowniczymi (produkcja)
- Wysokie zdolności organizacyjne
- Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań usprawniających organizacje pracy oraz podnoszących jakość produkcji
- Nastawienie na rozwiązywanie problemów z uwzględnieniem czynnika ludzkiego
- Umiejętność analizy danych i raportowania w tym dbałość o koszty
- Znajomość systemów do zarządzania procesami produkcyjnymi
- SOLIDNOŚĆ, skrupulatność/precyzja, sumienność, samodzielność
- Obsługa pakietu MS Office – w tym Excel

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B
- rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji,
- możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i kandydatkami.
Osoby zainteresowane proszone są o złożenie CV

Prosimy o zamieszczenie klauzuli odnośnie zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)