Monter - Serwisant Wentylacji i Klimatyzacji

Berker Dominis
  • Gdynia, pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma z siedzibą w Gdyni, działająca na rynku od ponad 20 lat, świadcząca usługi w branży klimatyzacji, wentylacji i zasilania. W związku z rozwojem firmy i pozyskaniem nowych kontrahentów otwierają rekrutację na stanowisko:
Dołącz do nas, jeśli:
• Posiadasz doświadczenie w pracy na systemach klimatyzacyjnych SPLIT, MULTI, VRF
• Masz praktykę przy montażu wentylacji
• Mile widziane prawo jazdy kat. B
• Mile widziane uprawnienia na zwyżki/podnośniki

Zadania:
• Montaż i serwis instalacji wentylacji i klimatyzacji na obiektach mieszkaniowych i użyteczności publicznej np. galerie handlowe, lokale usługowe, obiekty przemysłowe

Zapewniamy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
• Dojazd do miejsca pracy – baza w Gdyni Chylonia
• Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
• Praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
• Możliwość pobrania zaliczki
• Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą
• Stałą współpracę – praca całoroczna

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)