Nauczyciel Milowe Ludki

Przedszkole Specjalne Milowe Ludki
  • Łódź, łódzkie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Niepubliczne Przedszkole Specjalne MILOWE LUDKI Łódzkiej Fundacji Rehabilitacji KAMIEŃ MILOWY zatrudni nauczyciela do grupy.

Oczekujemy:

- ukończonych studiów podyplomowych Edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu wraz z przygotowaniem pedagogicznym.
- ukończonych studiów w zakresie oligofrenopedagogiki oraz przygotowania pedagogicznego

Zakres obowiązków:
-realizacja planu dydaktyczno-wychowawczego według tygodniowego rozkładu zajęć z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego,
- obserwacja pedagogiczna i jej dokumentowanie,
- wspieranie swoją postawą i działaniami pedagogicznymi rozwoju psychofizycznego uczniów, ich zdolności i zainteresowań,
- rozpoznawanie potrzeb uczniów i udzielanie im pomocy w przezwyciężaniu trudności,
-współpraca z rodzicami- opiekunami prawnymi.

Oferujemy

- pracę w wymiarze 20 godzin tygodniowo, na podstawie umowy o pracę,
- pracę w systemie zmianowym

Serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody:
„Wyrażam zgodę zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym: „RODO”) na przetwarzanie moich danych osobowych przez Łódzką Fundację Rehabilitacji „Kamień Milowy” z siedzibą w Łodzi (ul. Siemiradzkiego 4/8, 93-137 Łódź) jako Administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)