Praca z językiem Niemieckim - stacjonarna -Kraków

Business Contact Managemant LTD oddział Kraków
  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

BUSINESS CONTACT MANAGEMENT Ltd - ODDZIAŁ W POLSCE

Poszukujemy na stanowisko :

SPECJALISTA DS. ROZWOJU SIECI KONTAKTÓW NIEMIECKICH

Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska:
 Pozyskiwanie leadów i potencjalnych kontrahentów na terenie Niemiec
 Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami zainteresowanymi ewentualną współpracą
 Negocjowanie warunków współpracy i współtworzenie ofert
 Telefoniczna i mailowa obsługa klienta niemieckojęzycznego

Wymagania

 Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
 Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność szybkiego uczenia się i pracy zespołowej
 Komunikatywność, reaktywność, otwartość i kreatywność
 Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

Oferujemy

 Możliwość rozwoju kompetencji i ciągłe doskonalenie umiejętności językowych
 Motywujący system wynagrodzeń, adekwatny do zaangażowania i umiejętności
 Przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy
 Różne modele współpracy

Prosimy o wpisanie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).."

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)