Praca Kierownik Kontraktu

Murapol Partner S.A
  • Łódź, łódzkie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
pełnienie funkcji kierownika kontraktu

realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem

ofertowanie poszczególnych prac budowlanych, poszukiwanie potencjalnych wykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami

prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy

uzyskiwanie i przygotowanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o Pozwolenie na użytkowanie oraz gromadzenie dokumentacji dla Zarządcy w związku z przekazaniem zakończonej inwestycji

raportowanie przebiegu procesu budowlanego

Nasze wymagania
doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych – warunek konieczny

wykształcenie wyższe ze wskazaniem na profil budowlany

znajomość Prawa Budowlanego w praktyce

znajomość procesów formalno – prawnych związanych z realizacją inwestycji mieszkaniowych – warunek konieczny

umiejętności negocjacyjne

kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie

umiejętność wyznaczania priorytetów

To oferujemy
szkolenia specjalistyczne

jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)