Magazynier , Kierowca Kat B , Obsługa wypożyczalni maszyn

Liwex
  • Wrocław, dolnośląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Firma handlowa poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier + Kierowca Kat.B + obsługa wypożyczalni maszyn

Zakres obowiązków:

- przygotowanie towarów do wysyłki

- prace magazynowe

- obsługa wypożyczalni maszyn ogrodniczych

- dowóz maszyn do klienta na terenie Polski

Wymagania

- czynne prawo jazdy kategoria B

- minimum roczne doświadczenie jako kierowca

- podstawowa znajomość mechaniki

- komunikatywność , dokładność, pracowitość,

- zaangażowanie i chęć do pracy

- umiejętność pracy w zespole

- z uwagi na specyfikę pracy mile widziani mężczyźni

Oferujemy

-umowę o pracę - od poniedziałku do piątku ( praca jednozmianowa)

- niezbędne przeszkolenie

-wolne weekendy

-wieloletnią pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

-możliwość pracy z młodym i doświadczonym zespołem

Miejsce pracy: Polanowice

( mile widziane osoby z okolic)

Praca od zaraz. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)