DAM PRACĘ BRYGADZISTA BRANŻY ELEKTRYCZNEJ

ZUN
  • Kraków, małopolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

BRYGADZISTA BRANŻY ELEKTRYCZNEJ
Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Brygadzista branży elektrycznej.
Lokalizacja - Siewierz, Tychy, Kraków, Warszawa.

OBOWIĄZKI:
· kierowanie pracami brygad na budowie (pracownicy, firmy podwykonawcze)
· raportowanie przebiegu prac na budowie i frontów robót
· rozliczanie przerobów
· zgłaszanie zapotrzebowania na materiały ( w naszym wewnętrznym dziale zakupów)
· odbiór i inwentaryzacje materiałów
· koordynacja prac na budowie z innymi branżami
· dokumentowanie wykonanych prac (foto instalacji)

WYMAGANIA i UMIEJĘTNOŚCI:
· umiejętność czytania i analizowania projektów
· wiedza z zakresu instalacji elektrycznych (zarówno techniczna, jak znajomość rozwiązań obecnych na rynku)
· umiejętność organizacji pracy na budowie
· świadectwo kwalifikacyjne G1 tzw. „SEP” przynajmniej na stanowisku EKSPLOATACJA
· czynne prawo jazdy kat B
· dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
· chęć do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

Umowę o pracę.
Wynagrodzenia wzrasta w zależeć od doświadczenia, kwalifikacji i czasu współpracy z nami.
Średnie zarobki brygadzisty 8 200 zł netto (na rękę).
Zakwaterowanie na koszt pracodawcy.
Stała praca, brak przestojów posezonowych.
Wypłata wynagrodzeń do 10 dnia następnego miesiąca (możliwe zaliczki).
Współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą firmy.

Chętnie nawiążemy współpracę z podwykonawcami i brygadami działającymi w tej samej branży.

Prześlij nam swoje CV lub aplikację pocztą lub przez Viber.
+48 UA , PL
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)