Praca technik instalator Kraków, Trzebinia, Chrzanów

jbsystem
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Firma JB SYSTEM oddział małopolska jest firmą usługową, w zakresie wykonania monitoringu CCTV, systemów alarmowych, kontroli dostępu i integracji systemów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób z okolic Karniowic koło Trzebini na stanowisko:

TECHNIK INSTALATOR

Instalator serwisant instalacji niskoprądowych

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za serwis, instalację, wykonanie dokumentacji powykonawczej systemów: CCTV, SSWiN, KD, automatyka.

Dodatkowe informacje:

Wynagrodzenie: 4000-6000 pln

Wymagania

Doświadczenie w branży SSWIN, CCTV, LAN

Punktowana wiedza z zakresu SATEL, BOSCH SAP, BCS, HIKVISION, ROGER, SIEMENS SAP, TP-LINK

Wykształcenie elektroniczne, elektryczne lub pokrewne

Prawo jazdy kat. B

Niekaralność

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem @
lub o kontakt telefoniczny 664_094_301

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)