Asystenta projektanta sieci i instalacji sanitarnych

Biuro Projektowo Budowlane WOJTYNAS
  • Skierniewice, łódzkie pow. Skierniewice

Budowlaniec

Umowa o pracę

Biuro Projektowe w Skierniewicach zatrudni na stanowisko asystenta projektanta sieci i instalacji sanitarnych

Opis stanowiska:

Wykonywanie projektów budowlanych, technicznych, wykonawczych i powykonawczych w zakresie branży sanitarnej: sieci i przyłączy wod-kan i gazu, instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych, wentylacji i klimatyzacji oraz technologicznych;

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów. Najlepiej po wydziale Inżynierii Środowiska
znajomość programów CAD, np. AutoCad, GstarCad (warunek konieczny)
znajomość programów branżowych (InstalSoft, VentPack, Koordynator)
znajomość pakietu MS Office;
pracowitość i zaangażowanie,
zdolność logicznego i analitycznego myślenia,
samodzielność

Oferujemy

udział w szerokim spektrum projektów
przyjazną atmosferę i warunki pracy;
możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
szkolenia w zakresie specjalności;
pracę w stabilnej firmie;
możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień pod nadzorem doświadczonej kadry projektowo-wykonawczej;
system wynagrodzenia adekwatny do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail @
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)