Ochrona – obiekt handlowy Mińsk Maz. - 25,60zł brutto/h

Seris Konsalnet
  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie pow. miński

Ochroniarz

Umowa zlecenie

Seris Konsalnet Holding S.A. zatrudni kobiety i mężczyzn do ochrony obiektu w Mińsku Mazowieckim (Stojadła).
Zachęcamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności oraz osoby uczące się.

Opis stanowiska:
• Szczegółowa kontrola przyjmowania dostaw bezpośrednich oraz dostaw MC,
• Szczegółowa kontrola zwrotów do dostawców,
• Kontrola ruchu osobowo – towarowego w rejonie posterunku,
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
• Raportowanie przebiegu służby,
• Współpraca z kierownictwem sklepu,
• Reagowanie na systemy alarmowe,
• Przeciwdziałanie kradzieży,
• Stawka 25,60zł brutto/h.

Praca od: poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00.

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
• Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu.
• Dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie z czasem.

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia i terminowe wypłaty.
• Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie z zespołem.
• Bezpłatną prywatną opiekę medyczną LUXMED.
• Możliwość skorzystania z karty MultiSport.
• Dofinansowanie w ramach ZFŚS.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 lub SMS o treści 'Imię i Nazwisko - Stojadła'
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)