Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.04.2024
Emsland Frischgeflügel GmbH

Pracownik produkcji w Niemczech. Bez znajomości języka!

  • Niemcy zagranica

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Bez doświadczenia

Grupa Rothkötter jest partnerem nowoczesnego rolnictwa od 1959 roku i obecnie zatrudnia ponad 4500 osób w siedmiu lokalizacjach. Do produkcji wyrobów z kurczaków poszukujemy do Emsland Frischgeflügel GmbH & Co. KG  / Haren, oraz Celler Land Frischgeflügel GmbH & Co. KG / Wietze stałych i tymczasowych pracowników produkcyjnych-również dla uczniów i studentów od 18 lat.

Skontaktuj się z nami bezpośrednio!

Grupa Rothkötter jest partnerem nowoczesnego rolnictwa od 1959 roku i obecnie zatrudnia ponad 4500 osób w siedmiu lokalizacjach. Do produkcji wyrobów z kurczaków poszukujemy do Emsland Frischgeflügel GmbH & Co. KG / Haren, oraz Celler Land Frischgeflügel GmbH & Co. KG / Wietze stałych i tymczasowych pracowników produkcyjnych-również dla uczniów i studentów od 18 lat.

Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą!

Dalsze informacje:

karriere.rothkoetter.de/jobs-bei-rothkoetter-pol/

E-mail: Karriere@rothkoetter.de

E-mail: a.wilkens@emsland-frischgefluegel.de

Telefon: +49 5932/9975 252

Czekamy na Twoją aplikację!

Zakres obowiązków

  • Czynności przy produkcji wyrobow z kurczaka Rozbiór i filetowanie wstępnie pociętych części kurczaka
  • Przygotowywanie części kurczaka (bez pracy na akord)
  • Montaż i napełnianie tacek gotowymi posiłkami - np. przyprawiony kurczak z warzywami
  • Ważenie produktów
  • Praca na poszczególnych liniach produkcyjnych i maszynach
  • Podnoszenie i transport skrzynek

Wymagania

Oferujemy

  • Osoba do bezpośredniego kontaktu w Emsland Frischgeflügel GmbH ze znajomością języka polskiego
  • 13,91 €, od 4 miesiąca 14,45 €, plus premie za pracę w nocy/soboty i wiele więcej.
  • 28 dni urlopu rocznie, premia świąteczna i bożonarodzeniowa
  • Pomoc w rejestracji w niemieckiej kasie chorych i zameldowaniu w urzedzie miasta
  • Zakwaterowanie i transport bezposrednio od pracodawcy
  • Zapewnienie odzieży roboczej
  • Firmowa stołówka z z mozliwoscia kupienia cieplych posilkow
  • Zniżki w naszym sklepie firmowym
  • Administratorem danych osobowych jest Emsland Frischgeflügel GmbH 49733 Haren Im Industriepark 1, NIP:61/207/005574 . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Emsland Frischgeflügel GmbH 49733 Haren Im Industriepark 1, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.