Technik Energetyk/ Elektryk (uprawnienia SEP E)

XYZ
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Inżynier

Umowa o pracę

kontakt: @

Poszukuję osoby na stanowisko Technika Energetyka dla firmy z okolic Gorzowa Wielkopolskiego.

OBOWIĄZKI:
- nadzorowanie pracy i obsługa urządzeń elektrycznych w zakresie mechaniki i elektryki przemysłowej, napędów i systemów kontrolno-pomiarowych,
- nadzorowanie pracy i obsługa serwisowa urządzeń oraz sieci energetycznej (kotły, turbiny, agregaty pompowe, sprężarki powietrza, wentylatory, napędy i przekładnie, układy pompowe, układy chłodnicze, elektrofiltry, układu odpopielania oraz układy hydrauliczne itp.),
- zabezpieczanie urządzeń w przypadku awarii

WYMAGANIA:
- uprawnienia SEP E
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe na kierunku technicznym

OFERTA:
- Umowa o Pracę
- stabilne zatrudnienie
- świadczenia i benefity socjalne
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)