FIRMA OKMAR-PLASTIK

Pracownik produkcji okien z PCV

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Okmar-Plastik to największy na Podbeskidziu producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium.

Producent stolarki budowlanej z PCV i AL poszukuje osób do pracy na produkcji

Zakres obowiązków

  • praca na różnych stanowiskach przy produkcji stolarki budowlanej z PCV

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe,
  • chęć do pracy.

Oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę,
  • praca od 6 do 14.
  • Administratorem danych osobowych jest Firma Okmar-Plastik Marek Szczypka 43-392 Międzyrzecze Górne Międzyrzecze Górne 563, NIP: 5480019892. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).
Dodana
Wygasa (dzisiaj)