• Wągrowiec, wielkopolskie pow. wągrowiecki

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: - umiejętność współpracy w zespole,
    - umiejętność szybkiego uczenia się,
    - mile widziana podstawowa umiejętność obsługi komputera,
    - praca w dni wolne oraz porze nocnej,
    - wynagrodzenie brutto 4.242,00zł + premia,
    - praca w systemie III zmianowym w godzinach 6:00 do 14:00, 14:00 do 22:00, 22:00 do 6:00,
    - umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwości dalszej współpracy (na czas określony 1 roku, kolejna na czas nieokreśłony),
    - mile widziane osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności o stopniu lekkim lub umiarkowanym,

    Praca na stanowisku pracownika produkcji obejmuje jedną z następujących prac:
    - obsługa linii produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi
    procedurami i technologią,
    - kontrola jakości wytworzonych produktów,
    - zapewnienie poprawności pakowania towaru gotowego,
    - przestrzeganie przepisów BHP, a także przepisów
    przeciwpożarowych,

    OPIS STANOWISKA:
    - ustawianie parametrów urządzeń,
    - realizacja normy produkcyjnej,
    - kontrola jakości materiału do produkcji oraz
    wytworzonych produktów,
    - pakowanie,
    - utrzymanie porządku oraz przestrzeganie przepisów BHP,
    - praca stojąca,
    - praca wewnątrz pomieszczeń,
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)