Limbor Sp. z o.o.

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Czeladź, śląskie pow. będziński

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • nadzór nad parkiem maszynowym w obszarze produkcyjnym w zakresie diagnozowania awarii, usuwania awarii oraz ustawiania i regulacji maszyn
  • prowadzenie przeglądów okresowych, prac remontowych i konserwacyjnych maszyn i urządzeń
  • wprowadzanie usprawnień i modernizacji
  • zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn

Wymagania

  • znajomość mechaniki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 5000-6000 tys zł netto
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy 3-zmianowa
  • przeszkolenie pod okiem doświadczonego pracownika – opiekuna
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet socjalny
  • Administratorem danych osobowych jest Limbor Sp. z o.o. 41-250 Czeladź Nowopogońska 98, NIP: 6252459310. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Limbor Sp. z o.o. 41-250 Czeladź Nowopogońska 98, NIP: 6252459310 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)