Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.05.2024
B8 Recruitment Sp. z o.o.

Elektryk - Serwisant* Umowa o pracę* Bezpośrednie zatrudnienie

  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie pow. miński

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Jesteśmy firmą B8 Recruitment - agencją pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.

Dla naszego klienta, który zajmuje wiodącą pozycję w produkcji, modernizacji i naprawach pojazdów szynowych, poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do pracy.

Obecnie szukamy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko Elektryka - Serwisanta.

Jeśli masz doświadczenie w dziedzinie elektryki oraz serwisu i chciałbyś dołączyć do zespołu, który stawia na innowacyjność i jakość, serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Zakres obowiązków

  • Naprawy, wymianę i obsługę urządzeń oraz podzespołów w taborze kolejowym.
  • Odczytywanie schematów elektrycznych oraz korzystanie z dokumentacji technicznej.
  • Obsługę aparatury kontrolno-pomiarowej oraz narzędzi.
  • Pracę zarówno na miejscu, jak i w delegacjach.
  • Wykonywanie pracy na podstawie schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka lub elektromechanika.
  • Posiadania uprawnień SEP powyżej 1 kV.
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną.
  • Umiejętności obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej oraz narzędzi.
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.
  • Wynagrodzenie w wysokości 36-43 zł brutto za godzinę.
  • Pracę w godzinach od 7:00 do 15:00.
  • Wykonywanie pracy zarówno na miejscu, jak i w delegacjach na terenie Polski.

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość " Serwisant" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Administratorem danych osobowych jest B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.