Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.05.2024
B8 Recruitment Sp. z o.o.

Operator wypalarki plazmowej* Umowa o pracę* Bezpośrednie zatrudnienie

  • Wrocław, dolnośląskie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Rozwijająca się Grupa Kapitałowa B8 Group zaprasza do swojego zespołu nowego Operatora Wypalarki Plazmowej!

Dołączając do naszej firmy, będziesz miał okazję pracować w dynamicznym środowisku produkcyjnym, specjalizującym się w projektowaniu, produkcji oraz montażu maszyn i konstrukcji stalowych.

Doświadczony zespół oraz możliwość rozwoju czekają na Ciebie!

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Operator Wypalarki Plazmowej

Zakres obowiązków

  • Obsługa wypalarki plazmowej, dbając o jej prawidłowe działanie i przygotowanie do pracy.
  • Wiercenie na wiertarce kolumnowej i magnesowej.
  • Oczyszczanie krawędzi detali po procesie wypalania plazmowego.
  • Ustawienie parametrów zgodnie z wymaganiami produkcji oraz standardami jakości.
  • Realizację procesów produkcyjnych zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty.
  • Przeprowadzanie stanowiskowej kontroli jakości wykonanych detali, zapewniając wysoką jakość produktów końcowych.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na wypalarce plazmowej, zapewniającego sprawne i efektywne wykonywanie zadań.
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego, co umożliwia precyzyjne i zgodne z wymaganiami wykonanie pracy.
  • Znajomości obsługi przyrządów pomiarowych, co jest kluczowe dla zapewnienia dokładności i jakości wykonywanych detali.
  • Umiejętności pracy zespołowej.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie w przedziale od 6000 do 7000 zł brutto miesięcznie.
  • Pracę w systemie jednozmianowym od 6:00 do 14:00 (z perspektywą ewentualnego przejścia na dwie zmiany).
  • Możliwość pracy w profesjonalnym zespole, gdzie doświadczenie oraz wsparcie kolegów będą gwarancją sukcesu.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie, która ciągle się rozwija i inwestuje w rozwój swoich pracowników

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Plazma" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Administratorem danych osobowych jest B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.