Mechanik maszyn, pracownik utrzymania ruchu 6-14/14-22, pon-pt

  • Tarnowskie Góry, śląskie pow. tarnogórski
  • 4 000-9 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 5 000-15 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Witamy w DentalTree.pl, Waszym zaufanym internetowym sklepie stomatologicznym. Nasza podróż rozpoczęła się kilka lat temu w malowniczych Tarnowskich Górach, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć miejsce, które dziś z dumą nazywamy swoim. Nasza misja była prosta, ale ambitna – dostarczać produkty stomatologiczne najwyższej jakości, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Jesteśmy dumni, że przez lata naszej działalności zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów. To oni są naszym największym osiągnięciem i motywacją do ciągłego rozwoju. Nasze zaangażowanie w jakość zostało docenione – otrzymaliśmy certyfikat „Firma godna zaufania”, który jest dla nas zarówno zaszczytem, jak i zobowiązaniem. W DentalTree.pl stawiamy na jakość, co jest naszym niezmiennym priorytetem. Nasz wykwalifikowany i kompetentny personel jest zawsze gotowy odpowiedzieć na każde pytanie i doradzić najlepsze rozwiązania. Nasza bogata oferta produktów stomatologicznych jest regularnie aktualizowana, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w branży. Rozumiemy, jak ważne jest, aby być blisko naszych klientów, dlatego uczestniczymy w targach stomatologicznych, dzięki czemu możemy bezpośrednio dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Ponadto, prowadząc sprzedaż online, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny i wygodę zakupów bez wychodzenia z domu. W DentalTree.pl wiemy, że sukces w dzisiejszym świecie to nie tylko produkty najwyższej klasy, ale także zaufanie i relacje, które budujemy z naszymi klientami. Dziękujemy Wam za to, że jesteście częścią naszej historii i zapraszamy do dalszego wspólnego tworzenia przyszłości, w której jakość i zaufanie zawsze będą na pierwszym miejscu.

Stanowisko:

Mechanik maszyn, pracownik utrzymania ruchu.

OPIS

Prężnie rozwijająca się firma znajdująca się w Tarnowskich Górach poszukuje mechanika maszyn, pracownik utrzymania ruchu.

Jeżeli masz zmysł techniczny, lubisz naprawiać maszyny i chcesz rozwijać twoją wiedzę sprawdź nasze ogłoszenie i wyślij CV.

*Praca w systemie 2 zmianowym – 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku. Podczas awarii praca w weekendy.

Zakres obowiązków

  • wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii na liniach produkcyjnych,
  • bieżącą konserwację maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych,
  • aktywny udział przy wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń w obszarze produkcji,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji w zakresie wykonywanych prac,
  • dostosowywanie maszyn do minimalnych wymagań.

Wymagania

Niezbędne wymagania / umiejętności:

  • toczenie,
  • spawanie,
  • frezowanie,
  • wiercenie,
  • obsługa małej prasy,
  • wymiana łożysk w silnikach elektrycznych, przekładniach, elementach maszyn,
  • zlecanie wykonania bardziej złożonych prac do firm zewnętrznych i związana z tym umiejętność sporządzenia podstawowych rysunków technicznych,
  • doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej LUB chęć zaangażowanie i zacięcie w mechanice maszyn,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielność,
  • zmysł techniczny.

Dodatkowe atuty to znajomość praktyczna:

  • elektryki,
  • elektroniki,
  • programowania plc
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność pracy pod względem BHP i P.POŻ,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy

  • dodatkowe premie uzależnione od zaangażowania,
  • możliwość rozwoju i nauki,
  • rozwój w podstaci awansów.

Praca od poniedziałku do piątku w trybie dwuzmianowym (6:00-14:00 / 14:00 – 22:00)

Dodatkowe premie uzależnione od zaangażowania i wiedzy.

  • Administratorem danych osobowych jest APS Marcin Walasek Spółka komandytowo-akcyjna 41-902 Bytom Kędzierzyńska 17/3, NIP: 6263047232. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez APS Marcin Walasek Spółka komandytowo-akcyjna 41-902 Bytom Kędzierzyńska 17/3, NIP: 6263047232 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)