Nederlandjobs.eu

Praca zdalna dodatkowa w domu influencer/social media marketer na rynek holenderski

  • Holandia zagranica
  • 3 500-3 500 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Influencer

Umowa agencyjna

Dodatkowa/dorywcza

Młodszy specjalista (junior)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja pracy

Praca zdalna przy generowaniu leadów/pozyskiwaniu klientów dla firmy działającej rynku holenderskim.

Wynagrodzenie prowizyjne od 100 do 1000 euro w zależności od wyników.

Zakres obowiązków

Tworzenie kontentu na media społecznościowe

- facebook

- linkedin

- youtube

- twitter

- pinterest

- instagram

- tiktok

Wymagania

- umiejętność korzystania z social mediów

- mile widziana znajomość programu canva

- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- motywujące wynagrodzenie prowizyjne

- szkolenie z nowoczesnych technik marketingowych

- mozliość pracy przy kolejnych projektach dla najlepszych kandydatów

  • Administratorem danych osobowych jest Nederlandjobs.eu 5042MR Tilburg Jittastraat 3, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nederlandjobs.eu 5042MR Tilburg Jittastraat 3, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)