Asystentka Stomatologiczna

  • Nadarzyn, mazowieckie pow. pruszkowski

Asystent stomatologiczny

Umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Klinika Stomatologiczna w Nadarzynie

Klinika Stomatologiczna poszukuje kandydata na stanowisko Asystentka stomatologiczna.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie gabinetu do pracy

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (praca na cztery ręce)

  • przygotowywanie pacjenta do zabiegu

  • dbanie o czystość miejsca pracy

  • dezynfekcja i sterylizacja narzędzi

Wymagania

  • wykształcenie potwierdzone dyplomem asystentki stomatologicznej(dopuszczamy osoby w trakcie nauki) lub min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność i empatia

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność i dobre umiejętności organizacyjne

  • umiejętności pracy w zespole

  • książeczka SANEPID-u

Oferujemy

  • oferujemy pracę w miłej atmosferze z możliwością rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę

  • mile widziana własna działalność

  • Administratorem danych osobowych jest Klinika Stomatologiczna. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Klinika Stomatologiczna zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)