• Kielce, świętokrzyskie
  • 6 500-8 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 8 000-10 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Firma transportowa z bazą w Nowinach

zatrudni kierowcę z prawem jazdy kategorii c+e na plandekę, cementonaczepę oraz linię nocną.

Praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne od pracy.

Zakres obowiązków

  • Transport towarów na terenie kraju,
  • Zabezpieczanie ładunku na czas transportu,
  • Dbanie o czystość i stan techniczny taboru, zgłaszanie awarii, problemów oraz inne obowiązki związane z wykonywaną pracą

Wymagania

  • Posiadania prawa jazdy kat. C+E oraz karty kierowcy
  • Mile widziane doświadczenia w prowadzeniu pojazdów o podobnej kategorii
  • Umiejętności obsługi tachografu oraz dokumentacji przewozowej
  • Znajomości przepisów drogowych
  • Zaangażowania i odpowiedzialności w wykonywane obowiązki
  • Umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywności

Oferujemy

  • Zadbane i sprwne techniczne zestawy,
  • Terminowe rozliczenia,
  • Dostosowanie się do potrzeb praownika,
  • Możliwość douczenia jeśli ktoś nie posiada doświadczenia,
  • Dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne,
  • umowa o pracę,
  • Dostępność spedytora całą dobę,
  • Stałe miejsca załadunków i rozładunków
  • Trasy w kółkach (cementonaczepa)
  • Praca cały rok,
  • Praca od zaraz

  • Administratorem danych osobowych jest Firma Transportowa EKOPRZEM Przemysław Trzciński 26-004 Bieliny Kapitulne Napęków, 36, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Transportowa EKOPRZEM Przemysław Trzciński 26-004 Bieliny Kapitulne Napęków, 36, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)