Randstad Polska Sp. z o.o.

Technik/techniczka procesu produkcyjnego

  • Kraków, małopolskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Posiadasz wykształcenie mechaniczne oraz wiedzę praktyczną z tego zakresu?

Aktualnie dla naszego Klienta - firmy Philip Morris Polska S.A. z siedzibą w Krakowie będącej jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych korporacji świata, poszukujemy osób na stanowisko: technik/techniczka procesu produkcyjnego.

Postaw na zaufanego pracodawcę, a my zajmiemy się resztą.

Jak to zrobić?

Wystarczy, że zaaplikujesz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych!

Czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów produkcyjnych oraz realizacja wskaźników produkcyjnych
  • usuwanie defektów i awarii
  • prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • rozwiązywanie problemów mechanicznych na maszynach, wymiana części i podzespołów
  • definiowanie ustawień głównych maszyn
  • przygotowywanie i przeprowadzanie konserwacji maszyn przy współudziale Działu Utrzymania Ruchu
  • zapewnienie sprawności maszyn ze szczególnym uwzględnieniem elementów mających wpływ na bezpieczeństwo pracy

Wymagania

  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • wykształcenie mechaniczne i praktyczna wiedza w tym zakresie
  • posiadanie doświadczenia w samodzielnym ustawianiu, regulowaniu i naprawianiu maszyn
  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, również w weekendy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Philip Morris Polska S.A.
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Krakowie
  • wynagrodzenie podstawowe bez dodatków: nie mniej niż 6000 zł brutto
  • dodatek za pracę w systemie zmianowym: 455 zł brutto
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych: 5,70 zł brutto do każdej godziny
  • dofinansowanie do korzystania z restauracji przyzakładowej (do 250 zł brutto/miesiąc)
  • dodatkowe 13-naste wynagrodzenie
  • pracowniczy plan emerytalny: dodatkowe 4% przelewane na oddzielne konto
  • płatny program rekomendacji pracowników
  • program szkoleń wprowadzających i rozwijających (m.in. budowa i eksploatacja maszyn, pneumatyka przemysłowa, hydraulika siłowa, obsługa robotów współpracujących, obsługa robotów przemysłowych, szkolenia UDT)
  • placówke medyczną LuxMed zaraz przy fabryce - do wyłącznego korzystania przez pracowników. Możliwość objęcia opieką medyczną członków Twojej rodziny
  • kafeterię z benefitami do wyboru (m.in. karta Multisport, vouchery do kina, bony do ulubionych sklepów)
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie MetLife
  • dobrze skomunikowana lokalizacja zakładu (Kraków-Czyżyny): możliwość dojazdu z każdego miejsca w Krakowie, a do tego bezpłatny parking samochodowy i rowerowy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)