Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o.

Ankieter terenowy / Praca stała lub dodatkowa

  • Pleszew, wielkopolskie pow. pleszewski
  • 20-100 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Ankieter

Umowa zlecenie, umowa o dzieło

Dodatkowa/dorywcza

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Słoneczny Doradca to niezależny sklep internetowy, który powstał dzięki wizji i zaangażowaniu entuzjastów OZE, zajmujący się Odnawialnymi Źródłami Grzewczymi i techniką grzewczą. Na tle innych firm wyróżnia nas profesjonalizm oraz szeroki zakres wiedzy, jaką zdobyliśmy podczas realizacji licznych szkoleń oraz projektów. Dzięki naszej pasji, wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu dostarczamy Państwu produkty wysokiej jakości. Pomagamy w dopracowaniu pomysłu na inwestycję, bezpłatne doradztwo przy prawidłowym doborze systemu grzewczego dla klienta oraz opiekę i pomoc w pozyskaniu dofinansowania z funduszy unijnych. Jako jedna z nielicznych firm rozumiemy ekonomiczne podejście klienta do ekologicznej polityki.

Nasza firma specjalizuje się w odnawialnych źródłach energii.

Rozpoczynamy nabór kandydatów do pracy na stanowisku ANKIETER TERENOWY

Główne zadanie to przeprowadzenie ankiet i pozyskiwanie kontaktów.

Praca pozwoli Ci zdobyć umiejętności niezbędne zarówno do pracy, jak i w życiu codziennym :)

Zakres obowiązków

Obowiązkiem ankietera będzie wypełnianie ankiet w terenie z potencjalnymi klientami oraz pomoc w zapraszaniu na spotkania gminne

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

  • Dobrej organizacji pracy własnej, dyspozycyjności

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Komunikatywności i uśmiechu na twarzy

  • Zaangażowania i motywacji do pracy

Oferujemy

CO ZYSKASZ?

  • Doświadczenie w kontakcie z klientem

  • Przyjazną atmosferę

  • Niezbędne szkolenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Zarobki adekwatne do osiąganych wyników
  • Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)