Instalator – monter instalacji sanitarnych i grzewczych

  • Wałbrzych, dolnośląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,Czytanie rysunków technicznych,znajomość branży instalacyjnej, grzewczej, sanitarnej,Instalator urządzeń sanitarnych i C.O.
  • Inne wymagania: Obługa narzędzi monterskich
    Znajomość obowiązujących przepisów i norm dotyczących instalacji sanitarnych i grzewczych,
    Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    Dobre umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole,
    Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu monterskiego.
    Doświadczenie w montażu instalacji sanitarnych i grzewczych,
    Umiejętność czytania rysunków technicznych,
    Doświadczenie
    Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 8:00- 16:00
    Praca na okres próbny: 3 miesiące
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)