• Rząska, małopolskie pow. krakowski

Energetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: techniczny
  • Zawody: Technik energetyk*
  • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
  • Inne wymagania: Wykształcenie średnie techniczne + 5 letni staż pracy, wyższe techniczne + 3 letni staż pracy, posiadanie kwalifikacji Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) grup I, G1, G2, G3, E i D, doświadczenie zawodowe minimum 3 lata w budownictwie, praktyczna znajomość programów komputerowego kosztorysowania, praktyczna znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania w sytuacjach stresowych przy podwyższonych rygorach czasowych i proceduralnych.
    Mile widziane: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektrycznej przynależność do izby inżynierów budownictwa i opłacona składka ubezpieczenia OC, doświadczenie zawodowe obejmujące proces i procedury przygotowania formalno-prawnego i dokumentacyjnego robót remontowych do realizacji.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 907 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zasadnicza 4907 zł + 10% premii (tj. 490,70 zł) + wysługa liczona od 5 lat pracy (udokumentowane świadectwami pracy) suma kwota brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)