Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.05.2024

Księgowy Wydział Budżetu i Finansów

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Lublinie
  • Lublin, lubelskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

praca biurowa, obsługa komputera,

stanowisko pracy na parterze budynku, odpowiednio dostosowana toaleta, brak windy

  • prowadzenie księgowości komputerowej
  • bieżące i terminowe przygotowywanie dokumentów stanowiących podstawę księgowania
  • ocena poprawności dekretacji dokumentów
  • wprowadzanie danych do komputerowej bazy danych
  • prowadzenie spraw związanych z majątkiem urzędu
  • przygotowywanie danych do sprawozdań
  • sporządzanie list wynagrodzeń w systemie komputerowym
  • rozliczenia ZUS

Wymagania

  • wykształcenie: średnie ekonomiczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego w księgowości, w naliczaniu wynagrodzeń
  • • znajomość przepisów prawa: ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości
  • zdolności analityczne, dokładność i systematyczność
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • umiejętność obsługi komputera
  • • umiejętność podejmowania decyzji i odpowiedzialność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego w administracji publicznej

Oferujemy

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników