Asystentka działu personalnego/archwistka

FLS
  • Łódź, łódzkie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Obowiązki:

analiza dokumentów
przygotowanie dokumentacji do brakowania
opieka nad zbiorami dokumentów /przechowywanie i udostępnianie dokumentów/
uzgadnianie sposobu przechowywania i układu dokumentów
digitalizacja dokumentacji
porządkowanie kadrowej dokumentacji, archiwalnej
utworzenie archiwum kadr na dysku w podziale na lata, działy, oddziały
wsparcie działu personalnego firmy
sprawne posługiwanie się komputerem a zwłaszcza dobra znajomość Excel
sprawna obsługa sprzętów biurowych
Mile widziane (niekonieczne):

doświadczenie w pracy w dziale personalnym
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
okres wdrożenia w asyście specjalistów
szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
realną szansę awansu
atrakcyjne wynagrodzenie
bogaty pakiet benefitów
Oferta skierowana do osób z niepełnosprawnościami
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)