Administracja biura

KKBUd Sp. z o.o.
  • Ustronie Morskie, zachodniopomorskie pow. kołobrzeski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

KKBud to spółka konsultingowa działająca na polskim rynku budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego i ochrony środowiska. Specjalizujemy się w zarządzaniu inwestycjami w formule Project Management, Inżyniera Kontraktu oraz Inwestora Zastępczego. Jako niezależny konsultant dbamy o realizację projektu inwestycyjnego zgodnie z regułą 3E, czyli efektywnie, ekonomicznie i etycznie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ADMINISTRATORA BIURA dla budowy w Ustroniu Morskim

Opis stanowiska:
- Praca dla osoby energicznej i dobrze zorganizowanej, w kontakcie w przedstawicielami różnych firm
- Praca w zespole Inwestora Zastępczego, w biurze reprezentacji Inwestora, na budowie budynku apartamentowego z garażem podziemnym w nadmorskiej lokalizacji

Wymagania

- Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
- Silne zdolności organizacyjne z umiejętnością koordynowania powierzonych zadań
- Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły podczas wykonywania zadań
- Gracz zespołowy o umiejętnościach komunikacyjnych
- Prawo jazdy kategorii B / wymóg konieczny

Kluczowe Obowiązki:
- Prowadzenie biura dla Inwestora
- Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
- Archiwizacja dokumentacji
- Współpraca w imieniu Inwestora z wykonawcami z różnych branż
- Ścisła współpraca z inspektorami KKBud
- Składanie raportów
- Sporządzanie notatek z narad i ich dystrybucja

Co oferujemy:
- Pracę pd poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
- Ubezpieczenie medyczne LuxMed / dostęp do specjalistów i szeregu badań
- Pakiet Sportowy Multisport / dostęp do obiektów sportowych
- Komputer i telefon służbowy
- Samochód służbowy dla osób mieszkających poza Ustroniem Morskim

Zgłoszenia w formie CV prosimy składać za pośrednictwem portalu.
Uwaga: Przy wszystkich zgłoszeniach prosimy o dopisanie formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KKBud Sp. z o.o. przy procesie rekrutacyjnym na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Rodzaj pracy: Umowa o pracę stałą, Pełny etat

Harmonogram:

8 godzin dziennie
Poniedziałek - Piątek

Świadczenia dodatkowe:

Pakiety i karty sportowe
Prywatna opieka medyczna
Samochód służbowy

Miejsce pracy: Stacjonarna

Termin nadsyłania aplikacji: 15.05.2024
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)