Technik dentystyczny Kraków

WK LAB
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Laboratorium Protetyczne WK LAB w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko TECHNIK DENTYSTYCZNY

Zakres obowiązków:
- protezy szkieletowe
- protezy akrylowe częściowe i całkowite
- szyny akrylowe i tłoczone
- szyny do flow injection
- druk 3D

Dajemy również możliwość poznawania i doskonalenia umiejętności z szerokiego zakresu prac protetycznych m.in. ceramika, wykańczanie i charakteryzacja prac pełnokonturowych, projektowanie w programach 3Shape i Exocad, obsługa frezarek.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe z tytułem technika dentystycznego
- dobra organizacja pracy
- pozytywna, niekonfliktowa postawa oraz umiejętność pracy w zespole
- łatwość komunikacji z innymi
- sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym laboratorium
- wsparcie zespołu
- środowisko wspierające rozwój umiejętności i podnoszenie kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres @
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)