Higienistka stomatologiczna

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Asystent stomatologiczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: Higienistka stomatologiczna
  • Inne wymagania: Nasze oczekiwania: Wykształecenie kierunkowe, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność od poniedziałku do soboty (między godz. 8:00-20:00), gotowość do nauki, doświadczenie w pracy na stanowisku higienistki stomatologicznej, szukamy osób cechujących się: empatią, szacunkiem do innych i pracy, rzetelnością.
    Pracę w klinice stomatologicznej o ugruntowanej pozycji rynkowej, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie proporcjonalne do stażu i do zaangażowania, system premiowy, pracę w młodym, zgranym, prężnie działającym zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 32 do 35 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)