Stażysta docelowo starszy ratownik-kierowca

  • Sławno, zachodniopomorskie pow. sławieński

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Mianowanie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C,Prawo jazdy kat. C + E
  • Inne wymagania: Dodatkowo:
    -uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego - podesty ruchome przejezdne: samojezdne montowane na podjeździe - wydane przez Urząd Dozoru Technicznego;
    -uprawnienia do obsługi agregatów prądotwórczych;
    -uprawnienia do obslugi i napełniania zbiorników wysokociśnieniowych
    -patent sternika motorowodnego lub stermotorzysty

    Praca w systemie zmianowym 24/48 w godz. 7:30-7:30

    Szczegółowy opis i warunki przystąpienia do służby oraz wzory dokumentów do pobrania zamieszczone zostały na stronie Komendy:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 322 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Pensja podstawowa + dodatek za staż pracy oraz dodatek służbowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)