• Reda, pomorskie pow. wejherowski

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E,Prawo jazdy kat. C,Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, prawo jazdy - kategoria B, C, CE, aktualne orzeczenia lekarskie i psychologiczne o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy. preferowane: roczne doświadczenie w zawodzie kierowcy, wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku - mechanik samochodowy, ADR- zaświadczenie z przeszkolenia kierowców pojazdów przewożących towary niebezpieczne, komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych i pod presją czasu. List motywacyjny, CV należy składać osobiście w siedzibie pracodawcy w m. Dębogórze. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (58) 261 267 818.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 450 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto+ dodatki
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)