• Chełm, lubelskie pow. Chełm

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość i finanse lub ekonomia
  • Zawody: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 3)
  • Uprawnienia: umiejętność radzenia sobie ze stresem,otwartość,obsługa programów księgowych,umiejętność pracy pod presją czasu,bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,komunikatywność
  • Inne wymagania: KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:
    - osobisty z CV: ul. GRANICZNA 2 A, 22-100 Chełm,
    - telefoniczny: 510 075 422,
    - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: biuro@chkschelm.pl Z wybranymi kandydatami pracodawca ustali termin spotkania w sprawie pracy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)