Inspektor ds. sanitarno-instalacyjnych (nr 1206)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Technik urządzeń sanitarnych

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE,prawo jazdy kat.B
  • Inne wymagania: Kandydaci powinni spełniać następujące warunki:
    - wykształcenie wyższe lub średnie techniczne preferowane wykształcenie kierunkowe: inżynieria sanitarna , itp.
    - doświadczenie zawodowe w zakresie sanitarno-instalacyjnym ( warunek konieczny) w tym co najmniej 2-letni staż na stanowisku inspektora lub innym samodzielnym (preferowane doświadczenie w spółdzielni mieszkaniowej);
    - znajomość obsługi komputera, programów Mc Office;
    - umiejętność pracy w zespole, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, staranność, dokładność, terminowość a także odpowiedzialność i komunikatywność;
    - czynne prawo jazdy kat. B;
    - mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zostanie ustalone indywidualnie z pracodawcą.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)