HYDRO ZNPHS Sp. z o.o.

Asystent ds. handlowo - technicznych

  • Śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

HYDRO ZNPHS Sp. z o.o.

jest dystrybutorem produktów hydrauliki siłowej z najszerszą ofertą na polskim rynku.
Od 1988 roku wspieramy przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu.
Nasz kapitał to wszechstronny zespół.
Posiadamy własny dział konstrukcyjny produkcji siłowników i układów hydraulicznych, dzięki czemu jesteśmy elastyczni wobec indywidualnych potrzeb Klientów.
Wyróżnia nas wszechstronność, gdyż jesteśmy firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjnym.
Sprzedaż jest realizowana zarówno na rynek polski, jak i na eksport.
Jesteśmy doświadczoną firmą stawiającą na nieustanny rozwój.

Lokalizacja: Będzin, Gzichowska 85

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych oraz nadzór procesu realizacji zamówień
  • Doradztwo techniczne w zakresie hydrauliki siłowej
  • Zakuwanie przewodów hydraulicznych i przemysłowych
  • Obsługa magazynu: przyjęcia i wydania towaru, dostawy towaru do klienta
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (mechanika, mechatronika, automatyka)
  • Doświadczenie w branży przemysłowej
  • Sprzedaż w krótkich procesach
  • Znajomość obsługi komputera
  • Mile widziana znajomość systemów ERP
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Prawo jazdy (kat. B) i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Systematyczność, uczciwość i uporządkowanie

Oferujemy

    • Umowę o pracę z zatrudnieniem bezpośrednio przez Pracodawcę
    • Ciekawą pracę w wiodącej na rynku polskiej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju
    • Pracę w systemie jednozmianowym
    • System premiowy
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Pakiet socjalny
    • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • Możliwość korzystania z boiska do siatkówki plażowej
    • Karta lunchowa
  • Nowoczesne biuro
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest HYDRO ZNPHS Sp. z o. o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Strażacka 60, NIP: 5470170044. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HYDRO ZNPHS Sp. z o. o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Strażacka 60, NIP: 5470170044 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)