Specjalista / inspektor ds. inwestycji i remontów (3015-5.1111.5.2024)

  • Katowice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: stawiane kandydatom :
    - pełna zdolność do czynności prawnych,
    - niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe
    - nie prowadzenie przeciwko kandydatowi postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,
    - stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku objętym konkursem,
    - wykształcenie wyższe na poziomie studiów pierwszego stopnia preferowane wykształcenie kierunkowe budownictwo lub architektura.
    - minimum 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu robót budowlanych,
    - znajomość przepisów prawa budowlanego,
    - nieposzlakowana opinia.
    dodatkowe :
    - doświadczenie przy budowie, rozbudowie, remontach lub administrowaniu obiektów będących w dyspozycji jednostek sektora finansów publicznych,
    - posiadanie uprawnień do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie określonych w art. 12 ust. 1 Prawa budowlanego (tekst jednolity z dnia 12 kwietnia 2023 r. Dz.U. z 2023.682),
    - doświadczenie przy realizacji projektów współfinansowanymi ze środków zewnętrznych ( środki unijne, WFOŚiGW, NFOŚiGW itp.),
    - umiejętności wykorzystywania specjalistycznych narzędzi informatycznych np. AutoCAD, NormaPro, MS Project itp;
    - znajomość przepisów prawa z zakresu zamówień publicznych oraz ustawy o finansach publicznych,
    - znajomość obsługi komputera, w tym korzystanie z aplikacji biurowych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 5000 zł/brutto. Wysokość zaproponowanego wynagrodzenia zasadniczego uzależnione będzie od doświadczenia zawodowego i kompetencji wybranego kandydata oraz posiadanych przez niego uprawnień zawodowych. Wysokość wynagrodzenia zasadniczego wraz z dodatkiem za wieloletnią pracę, określona zostanie na podstawie rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 03 marca 2017r. w sprawie stanowisk i szczegółowych zasad wynagradzania urzędników i innych pracowników sądów i prokuratury oraz odbywania stażu urzędniczego (Dz.U. z 2023 r. poz. 2016). Pracownikowi mogą przysługują ponadto premie regulaminowe oraz może otrzymać dodatki specjalne i nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej, w wysokości określonej przez Prokuratora Okręgowego w Katowicach. Praca na umowę o pracę na czas określony - 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)