Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana

Asystent / Asystentka Dyrektora Technicznego

  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w organizacji i koordynacji działań związanych z realizacją kontraktów,
  • Organizowanie i koordynowanie spotkań, konferencji i szkoleń,
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i innych materiałów,
  • Nadzorowanie obiegu dokumentacji technicznej i administracyjnej,
  • Obsługa korespondencji,
  • Zgłaszanie delegacji przełożonych,
  • Udział w nadzorowaniu terminowości spływania dokumentów wymaganych w ramach kontraktu,
  • Śledzenie terminów,
  • Sporządzanie protokołów i notatek z narad i innych spotkań,
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji,
  • Wspomaganie w działaniach Dyrektora Pionu Produkcji,
  • Współpraca z innymi działami firmy,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo),
  • Doświadczenie w pracy przy projektach inwestycji budowlanych,
  • Praktyczna znajomość Pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność i komunikatywność

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Program rozwoju: Uniwersystet DORACO
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci

Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)