Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Prace wykończeniowe – podłogi, parkiet, panele. Parkieciarz. Norwegia

  • Zielona Góra, lubuskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

Norweska firma z Oslo, która zajmuje się układaniem wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych i listew przypodłogowych, dla zwiększenia swojego zespołu, poszukuje pracowników do pracy na stanowisko:

Parkieciarz

Lokalizacja: Norwegia: Oslo.

Zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę.

Proponowana stawka: godzinowa 240 NOK za godzinę (stawki są w brutto) lub stawka akordowa (kto jak woli).

Inwestycja: obiekty prywatne, firmowe.

Na czym polega praca:

  • Renowacja, szlifowanie podłóg drewnianych: parkiety, panele, schody i inne powierzchnie,
  • Układanie, naprawa nowej podłogi, parkietu.

Wymagania

Jakie wymaganie firmy:

  • Samodzielność i doświadczenie w zakresie prac podłogowych – koniecznie,
  • Prawo jazdy kat. B – są auta do dyspozycji,
  • Znajomość j. angielskiego i/lub norweskiego do komunikacji (gramatykę i poziom nie sprawdzamy),
  • Chęć do pracy, odpowiedzialność.

Oferujemy

Co może Ci zaoferować firma:

  • Współpracę w stabilnej firmie opartą na norweskich warunkach,
  • Pracę od poniedziałku do piątku (ewentualnie soboty jeżeli ktoś by chciał),
  • Prace od 7 do 16, ale mogą być i nadgodziny,
  • Zjazdy do Polski muszą być ustalone wcześniej z szefem, mogą być rotację,
  • Pomóc w organizacji zakwaterowania, ale opłata we własnym zakresie – 5500 koron/mc (1 osobowe pokoje),
  • Służbowe auto dla każdego do dyspozycji na terenie Norwegii,
  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia, żeby działałeś cuda.

Dodatkowa ważna informacja:

Co roku jest 13 wypłata extra, przez pierwsze rok dwa jest zwrot podatku – 10%.

Do Oslo dojazd jest we własnym zakresie, ale z lotniska kierownik osobiście odbiera pracownika.

Zadzwoń lub wyślij SMS / WhatsApp o treści „parkieciarz Oslo” – oddzwonię

tel. 533 026 236 / 502 267 530

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)