• Warszawa, mazowieckie

Recepcjonistka

Umowa zlecenie

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Poszukujemy dobrze zorganizowanej i profesjonalnej osoby, która zapewni wsparcie biurowe dla naszego klienta. Jeśli posługujesz się językiem angielskim i masz już pierwsze doświadczenie w obszarze administracji biurowej i chcesz poszerzyć je o pracę w biurze przodującego międzynarodowego portalu - zaaplikuj i porozmawiajmy o Twoich możliwościach!

Zakres obowiązków

  • obsługa recepcji
  • zapewnienie płynnego i sprawnego obiegu korespondencji i dokumentów (m. in. rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich)
  • zapewnienie ciągłości dostaw oraz zarządzanie dostawami artykułów biurowych i spożywczych do biura
  • współpraca z dostawcami sprzętu, wyposażenia i obsługi biura ( serwis sprzątający, serwis kwiatowy)
  • zapewnienie wsparcia dla pracowników w biurze oraz pracujących zdalnie
  • współpraca z zarządcą budynku i serwisem technicznym, zgłaszanie usterek
  • wsparcie wydarzeń i spotkań biurowych
  • przygotowywanie zestawień do rozliczeń faktur z zakresu administracji
  • bieżące sprawy administracyjne zapewniające prawidłowe funkcjonowanie firmy

Wymagania

    • Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku

    • Znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz komputera w zakresie MS Office, G Suite

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    • Dyspozycyjność, praca w biurze (godziny pracy: 9:00-17:00)

    • Samodzielność, umiejętność planowania i organizowania własnej pracy

    • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji

    • Dbałość o szczegóły oraz umiejętność koordynacji wielu zadań jednocześnie

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie (zastępstwo)
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • dodatkowe jednorazowe benefity np. tańsze bilety do kina
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)