Młodszy Doradca Klienta

Partner Alior Bank
  • Wejherowo, pomorskie pow. wejherowski

Księgowy

Umowa o pracę

Zapraszamy do zespołu Placówki Partnerskiej Alior Bank w Wejherowie na stanowisko Młodszy Doradca Klienta

OCZEKIWANIA:
-doświadczenie w sprzedaży,
-wykształcenie wyższe (ewentualnie średnie z egzaminem dojrzałości),
-umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktu z klientem,
-skupienie na celu,
-prawo jazdy kat. B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW OBEJMUJE:

-sprzedaż produktów bankowych ,
-obsługa kasowa,
-telemarketing,
-dbałość o wytworzone relacje w formie kontaktu telefonicznego.

OFERUJEMY:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
-szkolenia wprowadzające oraz rozwijające kompetencje,
-wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
-nielimitowaną premię miesięczną oraz premię uznaniową,
-opiekę i wsparcie w okresie adaptacyjnym,
-rozwój zawodowy, awans na wyższe stanowisko.

Osoby spełniające wymagania zapraszamy do przesłania CV ze zdjęciem na adres @
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)