Pracownik ochrony z kwalifikacjami + pozwolenie na broń

HR for Business Sp. z o.o.
  • Krasocin, świętokrzyskie pow. włoszczowski

Ochroniarz

Umowa o pracę

Szukasz stabilnego zatrudnienia w ochronie osób i mienia? Oczekujesz satysfakcji z pracy? Jesteśmy dla Ciebie!

Miejsce pracy: Bukowa powiat włoszczowski

Zakres obowiązków:

- kontrola osób wchodzących oraz wjazd i wyjazd samochodów

- ochrona obiektu

- dbanie o bezpieczeństwo klientów

- działania porządkowo-informacyjne

Wymagania konieczne:

- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

- pozwolenie na broń

Oferujemy

- system pracy zmianowy

- stabilne warunki zatrudnienia z pewnym wynagrodzeniem

- możliwość ubezpieczeń grupowych

- posiadając aktualne orzeczenie o niepełnosprawności możliwość zatrudnienia w ZPCHR i korzystania z dofinansowania ZFRON m.in.:

- dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego

- dofinansowanie do leków i okularów

- zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie

- dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji

- doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej z nami Fundacji

- pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel.,, po godzinie 16.00 kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)