• Nowogrodziec, dolnośląskie pow. bolesławiecki

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, wymagany profil (specjalność): rachunkowość, księgowość budżetowa, ekonomia, minimum 5 lat doświadczenia.
    Umiejętności: umiejętność pracy w programie księgowym Finanse VULCAN, umiejętność organizacji pracy, dokładność. Odpowiedzialność, terminowość, kreatywność, umiejętność pracy w zespole. Umiejętność obsługi komputera, drukarki. skanera, programów Word, Excel, Power point.
    Zdolność do interpretacji i stosowania prawa, operatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista.
    Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, ustawy o samorządzie gminnym, ustawy
    o pracownikach samorządowych, przepisów wynikających z Kodeksu Pracy praz przepisów wykonawczych wydanych na podstawie wskazanych ustaw.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)