Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.05.2024

Technik elektroradiolog do Pracowni RTG

  • Jelenia Góra, dolnośląskie pow. Jelenia Góra

Radiolog

Umowa o pracę

Pełny etat

KCM Clinic S.A.

KCM CLINIC S.A. w Jeleniej Górze zatrudni technika elektroradiologii do Pracowni RTG, Pracowni MR i TK

Obowiązki:

  • wykonywanie badań RTG, TK, MR
  • współpraca z lekarzem i pozostałym personelem pracowni w zakresie obsługi Pacjenta,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz standardami.

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie zawodowe,
  • szkolenie z zakresu ochrony radiologicznej pacjenta,
  • wysoka kultura osobista, cierpliwość i zrozumienie problemów pacjentów,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • dowolna forma zatrudnienia

  • Jeśli jesteś zainteresowany stabilnym, rozwojowym zatrudnieniem wyślij swoje CV, chętnie skontaktujemy się z Tobą!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KCM Clinic S.A. 58-500 Jelenia Góra Bankowa 5-7, NIP: 6112722032 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.