By Dziubeka

Specjalista ds. Obsługi Klientów Online

  • Tychy, śląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek – głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne.

Zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klientów online,
  • pakowanie zamówień i wysyłka,
  • odpowiadanie na maile i telefony klientów online,
  • obsługa zwrotów i reklamacji.

Wymagania

Jeśli:

  • interesujesz się modą i biżuterią,
  • masz w sobie dużo energii,
  • umiesz przejąć inicjatywę i działać pod presją czasu,
  • potrafisz zapewnić wysoki poziom obsługi klienta,
  • cechuje Cię otwartość i szczerość w kontaktach z innymi,
  • lubisz szybkie tempo pracy,
  • potrafisz ustalać priorytety,
  • łatwo nawiązujesz kontakty międzyludzkie,
  • umiesz współpracować w zespole,
  • posiadasz minimum średnie wykształcenie.

Oferujemy

  • ciekawą pracę z ładnym produktem w rozwijającej się firmie,
  • motywujące i adekwatne do zaangażowania w obowiązki wynagrodzenie,
  • współpracę opartą na dowolnym modelu zatrudnienia,
  • duże zniżki na produkty By Dziubeka,
  • praca od 8 do 16.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    BY DZIUBEKA BIŻUTERIA MODOWA, 43-100 Tychy, Jaśkowicka 41C, NIP: 6462409318
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:BY DZIUBEKA BIŻUTERIA MODOWA, 43-100 Tychy, Jaśkowicka 41C, NIP: 6462409318zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)